782 415 124
info@premiumgarden.pl

Artykuły florystyczne, kompozycje kwiatowe , dodatki florystyczne – Centrum Ogrodnicze Premium Garden Lublin Kol.Płouszowice

Coraz wiekszą część naszego asortymentu stanowią produkty florystyczne, oferta jest bardzo szeroka i zwiększa się z roku na rok. Są to wszelkiego rodzaju osłonki, misy, wazony, gąbki florystyczne,wstążki, dodatki bambusowe, drewniane, susze, ozdobne kory, kamienie, siatki, kwiaty sztuczne, trawy sztuczne, podkłady itp.

Wieńce, wiązanki na groby, kompozycje kwiatowe, kwiaty sztuczne - Centrum Ogrodnicze Premium Garden Lublin Kol.Płouszowice

Już od września nasza oferta wzbogaca się o kompozycje z kwiatów sztucznych na groby : wieńce, wiązanki, bukiety – wykonywane na miejscu, o niepowtarzalnym wzornictwie, w różnorodnej kolorystyce, wielkości i stylu. Wykonujemy także na specjalne zamówienia, zgodnie z zaleceniami klienta.


Kwiaty sztuczne, bukiety sztuczne, kwiaty wyrobowe – Centrum Ogrodnicze Premium Garden Lublin Kol. Płouszowice 145b

Dużo przyjemności daje samodzielne tworzenie kompozycji kwiatowych. U nas  znajdziesz całą gamę kwiatów sztucznych, wyrobowych, druty wyrobowe, druty florystyczne, bukiety, kosze wiklinowe i wszystko to co potrzebne, aby stworzyć własną niepowtarzalną wiązankę.

 

 

Kwiaty sztuczne Lublin

artykuły florystyczne Lublin

wiązanki na groby Lublin

Centrum Ogrodnicze Premium Garden

Płouszowice Kol. 145 B, 21-008 Tomaszowice
782 415 124
info@premiumgarden.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek  od 8.00 do 18.00

Sobota 9.00 - 16.00