782 415 124
info@premiumgarden.pl

Każdy ogród nabiera smaku i wyrafinowania jeśli  jest odpowiednio zaaranżowany i  subtelnie oświetlony. Nasza oferta z oświetleniem ogrodowym zmienia się wraz z pojawiającymi się na rynku, nowymi trendami. Posiadamy małe i duże lampy solarne LED w stylu klasycznym, nowoczesnym i retro, o różnych kształtach.

Oświetlenie zewnętrzne, lampy solarne, lampy LED  - Centrum Ogrodnicze Premium Garden Lublin

Polacy coraz bardziej dbają o to , aby stworzyć własny, niepowtarzalny zielony zakątek. Z myślą o takich klientach wzbogaciliśmy naszą ofertę niebanalne oświetlenie ogrodu, są to łańcuchy świetlne przeznaczone do ozdoby ogrodu, balkonu i tarasu, figury ogrodowe z elementami świetlnymi, jak również fontanny z dodatkowym oświetleniem, drzewka i inne figury świetlne.

Oświetlenie ogrodowe  - Centrum Ogrodnicze Premium Garden Lublin

Dodatkowo w sezonie zimowym oferujemy Państwu szeroką gamę światełek bożonarodzeniowych zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, w formie łańcuchów, girland, kurtyn, figurek świetlnych, w różnych kolorach i konfiguracjach świetlnych. Bogata oferta, jak również pomoc naszych pracowników ułatwi Państwu wybór odpowiedniego oświetlenia zewnętrznego, przeznaczonego do ekspozycji na trudne warunki atmosferyczne.

 

Centrum Ogrodnicze Premium Garden

Płouszowice Kol. 145 B, 21-008 Tomaszowice
782 415 124
info@premiumgarden.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek  od 8.00 do 18.00

Sobota 9.00 - 16.00