782 415 124
info@premiumgarden.pl
Cebule kwiatowe, cebulki tulipanów, krokusów, lilie, frezje kupisz w naszym Centrum Ogrodniczym  Premium Garden Kol. Płouszowice 145b koło Lublina

Każdy właściciel ogrodu, zarówno tego niewielkiego jak i dużego czeka na moment przebudzenia ogrodu. Wtedy to po trudach zimy wszystko budzi się do życia, trawa się zieleni, pojawiają się pierwsze liście na drzewach. To właśnie wiosenna zieleń jest najpiękniejsza, żywa i soczysta.
Pierwsze kolory w wiosennym ogrodzie pochodzą z roślin cebulowych, tulipany, krokusy, szafirki, narcyze, żonkile i wiele, wiele innych ...
Ta ciesząca nasze zmysły barwna przestrzeń nie powstałaby, gdybyśmy kilka miesięcy wcześniej nie zaplanowali nasadzeń roślin cebulowych.
Jeśli wiosną chcemy się cieszyć kolorowym ogrodem, należy już w sierpniu i wrześniu zakupić cebulki roślin takich jak: krokusy, tulipany, szafirki. Natomiast cebule innych roślin np.: floksy, dalie, mieczyki, kanny, lilie azjatyckie, lilie trąbkowe, irysy, kłącza piwoni, szachownice, begonie możemy sadzić wiosną.

Corocznie wczesną wiosną i późnym latem  nasza oferta wzbogaca się o cebulki kwiatowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 
 
Cebule kwiatowe Lublin
 
cebulki tulipanów Lublin
 
cebulki krokusów Lublin
 
tulipany Lublin
 
krokusy Lublin
 
cebulki kwiatowe lublin

Centrum Ogrodnicze Premium Garden

Płouszowice Kol. 145 B, 21-008 Tomaszowice
782 415 124
info@premiumgarden.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek  od 8.00 do 18.00

Sobota 9.00 - 16.00