782 415 124
info@premiumgarden.pl

Rośliny doniczkowe  są świetnym dopełnieniem aranżacji wnętrz, ale także korzystnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Rośliny dzięki procesowi fotosyntezy, zwiększają ilość tlenu w pomieszczeniu i zmniejszają ilość dwutlenku węgla, ponadto niektóre rośliny pokojowe mają zdolność pochłaniania szkodliwych substancji chemicznych i neutralizacji  ich wewnątrz rośliny. Obecność roślin w pomieszczeniach bardzo dobrze wpływa na poprawę wilgotności powietrza.


Rośliny domowe oczyszczające powietrze - Centrum Ogrodnicze Premium Garden Lublin Kol. Płouszowice 145b


Rośliny oczyszczające powietrze Air So Pure, to między innymi: Skrzydłokwiat, Zielistka Sternberga, Bluszcz Pospolity, Rapis Wyniosły,  Paprotka, Dracena, Sansewieria, Anturium, Gerbera, Dypsis.

Do aranżacji wnętrz lub też jako prezent dużym powodzeniem cieszą się rośliny kwitnące: niezawodnie wszystkie odmiany storczyków, kalanchoe, anturium, begonie i inne.

W naszym sklepie w stałej sprzedaży posiadamy duże okazy roślin, takich jak Monstery, Yukki, Draceny, Krotony, Zamioculcas i inne. Dla zapracowanych i zapominalskich w ofercie posiadamy rośliny o małych wymaganiach pielęgnacyjnych, kaktusy i inne sukulenty.

 

Centrum Ogrodnicze Premium Garden

Płouszowice Kol. 145 B, 21-008 Tomaszowice
782 415 124
info@premiumgarden.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek  od 8.00 do 18.00

Sobota 9.00 - 16.00