782 415 124
info@premiumgarden.pl

Nawodnienie w ogrodzie. Ważnym elementem utrzymania ogrodu w bardzo dobrej kondycji jest jego stałe nawadnianie.
Problemem staje się pogoda, ponieważ ostatnie upalne lata doprowadziły do deficytu wody w naszym kraju. Warto zaopatrzyć się w dobrej jakości system nawadniania: węża ogrodniczego i potrzebne do niego końcówki. Węże ogrodnicze o różnorodnej strukturze, wzmacniane, o różnej długości, w zależności od potrzeby klienta, zraszacze pistoletowe, proste, pulsacyjne, wahadłowe, szykozłączki, sterowniki do wody, rozdzielacze to część naszej oferty z działu Nawadnianie ogrodu.
Dla ułatwienia przechowywania węża ogrodniczego, tak aby zajmował on jak najmniej miejsca i nie ulegał uszkodzeniom w sprzedaży posiadamy bębny na węża, metalowe i plastikowe.

Nawadnianie podziemne, kroplujące - Centrum Ogrodnicze Premium Garden Lublin


Bardzo popularny staje się montaż taśm i linii kroplujących w ogrodach, jak również na różnego rodzaju plantacjach, sadach i uprawach rolniczych. Przy wyborze i projektowaniu systemu nawadniania zawsze służymy profesjonalnym doradztwem. Różnorodność rozwiązań, końcówek sprawia, że klienci sami intuicyjnie instalują kroplujący system nawadniania w swoim ogrodzie.

Centrum Ogrodnicze Premium Garden

Płouszowice Kol. 145 B, 21-008 Tomaszowice
782 415 124
info@premiumgarden.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek  od 8.00 do 18.00

Sobota 9.00 - 16.00