782 415 124
info@premiumgarden.pl

Celem zabiegów pielęgnacyjnych jest utrzymanie roślin ogrodowych w dobrej i zdrowej kondycji, dlatego należy regularnie powtarzać pewne zabiegi pielęgnacyjne. Należą do nich usuwanie chwastów, spulchnianie podłoża, nawożenie i cięcie roślin, a w okresach suszy regularne nawadnianie. Dobrze zaplanowane rabaty kwiatowe powinny zagęścić podłoże tak że z czasem możemy zapomnieć o usuwaniu chwastów.
Bardzo ważne dla wzrostu i rozwoju roślin jest ich regularne nawożenie, zgodnie z ich wymaganiami. W ofercie posiadamy nawozy naturalne i mineralne, w postaci płynnej i posypowej.

Kolejnym zabiegiem pielęgnacyjnym jest cięcie roślin. Wyróżniamy dwa typy cięć:
pielęgnacyjne i odmładzające.
Cięcie pielęgnacyjne przeprowadza się, gdy rośliny nie wyglądają zbyt atrakcyjnie np.: usuwamy kwiatostany po ich przekwitnięciu.
Cięcie odmładzające wykonujemy, aby pobudzić roślinę do lepszego rozwoju i wytworzenia większej ilości pąków.

Architektura ogrodowa

Architektura ogrodowa - Premium Garden Centrum Ogrodnicze w Lublinie

Zmienne warunki pogodowe, upalne lata, a czasami ulewne deszcze  powodują, że z praktycznego punktu widzenia potrzebujemy w ogrodzie miejsca, gdzie możemy schronić się. Bardzo przydatne są wtedy altany ogrodowe lub pawilony.

 

Zobacz więcej

Oświetlenie

Oświetlenie - Premium Garden - Centrum Ogrodnicze Lublin

Każdy ogród nabiera smaku i wyrafinowania jeśli  jest odpowiednio zaaranżowany i  subtelnie oświetlony. Nasza oferta z oświetleniem ogrodowym zmienia się wraz z pojawiającymi się na rynku, nowymi trendami. Posiadamy małe i duże lampy solarne LED

 

Zobacz więcej

Środki ochrony roślin

Środki ochrony roślin - Premium Garden - Centrum Ogrodnicze Lublin

Oferujemy szeroki wybór środków ochrony roślin: grzybobójczych, owadobójczych i chwastobójczych, w małych i dużych gramaturach. Współpracujemy z takimi firmami jak; Syngenta, BASF, Organika Azot, Organika Sarzyna, Dupont, Substral...

 

Zobacz więcej

Walka ze szkodnikami

Walka ze szkodnikami - Centrum Ogrodnicze Premium Garden

Walka z gryzoniami (krety, nornice, myszy, szczury), likwidacja gniazd os i szerszeni, odkomarzanie przestrzeni wypoczynkowej latem, walka ze plagą ślimaków. Oferujemy szereg preparatów gryzoniobójczych, pułapek, osłonek ...

 

Zobacz więcej

Nawozy

Nawozy - Centrum Ogrodnicze Lublin - Premium Garden - sklep ogrodniczy

Kolejnym istotnym elementem dbania o nasze rośliny jest ich nawożenie. Posiadamy w ofercie nawozy mikroelementowe oraz wieloskładnikowe, mineralne i naturalne, gwarantujące szybkie i długoterminowe działanie.

 

Zobacz więcej

Nawodnienie i fontanny

Nawadnianie - Premium Garden - centrum ogrodnicze w Lublinie

Istotnym elementem dbania o nasz ogród jest nawadnianie. Znajdą u Nas Państwo szeroki asortyment węży ogrodowych o różnych średnicach, złączki, zraszacze, lance, deszczownie, systemy nawadniające i wiele akcesoriów do nawadniania.

 

Zobacz więcej

Podłoża

Podłoża - Premium Garden -= Centrum Ogrodnicze Lublin

Nasza oferta obejmuje: podłoża uniwersalne, kwiatowe, do iglaków i roślin kwaśnolubnych, do kaktusów, palm, paproci, juk, dracen, torf kwaśny, torf odkwaszony, substrat ogrodniczy, ziemia po wysiewu i pikowania. Oferujemy korę sosnową, kolorowe zrębki drewniane...

 

Zobacz więcej

Kamień ogrodowy

Kamień ogrodowy Lublin - Premium Garden - Centrum Ogrodnicze Lublin

Posiadamy w sprzedaży szeroki wybór kamieni ogrodowych:  kamienie ozdobne półszlachetne, żwiry, otoczaki, grysy. Są to: grys Biała Marianna, Kora Kamienna, otoczaki White Angel, bazalt i inne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Zobacz więcej

Folie tunelowe i agrotkaniny

Folie tunelowe i agrotkaniny - Centrum Ogrodnicze Lublin - Premium Garden

Oferujemy trzywarstwowe folie tunelowe stabilizowane przeciwko promieniom UV, folie budowlane, folie do stawów i oczek, maty, tkaniny cieniujące, agrotkaniny i agrowłókniny ochronne i ściółkujące, folie kiszonkarskie, kołki mocujące.

 

Zobacz więcej

Narzędzia ogrodnicze

Narzędzia ogrodnicze - Centrum Ogrodnicze Płouszowice - Premium Garden Lublin

Dużym ułatwieniem w pracach ogrodniczych jest posiadanie odpowiednich narzędzi, są one dużym ułatwieniem przy pielęgnowaniu sadu i ogrodu. Do kopania i przerzucania ziemi przydatny będzie szpadel, do nawożenia gleby widły

 

Zobacz więcej

Opryskiwacze

Opryskiwacze - Centrum Ogrodnicze Płouszowice - Premium Garden Lublin

W każdym ogrodzie niezbędnym narzędziem jest opryskiwacz, służy do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych takich jak nawożenie i ochrona przed szkodnikami poprzez nanoszenie na rośliny środków ochrony roślin.

 

Zobacz więcej

Centrum Ogrodnicze Premium Garden

Płouszowice Kol. 145 B, 21-008 Tomaszowice
782 415 124
info@premiumgarden.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek  od 8.00 do 18.00

Sobota 9.00 - 16.00