782 415 124
info@premiumgarden.pl
  • Premium Garden

    to więcej niż ogród
  • Premium Garden

    to więcej niż ogród
  • Premium Garden

    to więcej niż ogród

Centrum Ogrodnicze PREMIUM GARDEN zlokalizowane w Płouszowicach, przy trasie Lublin-Nałęczów, tylko 5 km od Lublina. Dla mieszkańców Lublina możliwy jest dojazd autobusem MPK nr 33. Dla naszych klientów przygotowaliśmy  wygodny parking, bez barier dla osób niepełnosprawnych. Oferujemy Państwu szeroką gamę produktów ogrodniczych, wysokiej jakości materiał szkółkarski i artykuły dekoracyjne.

Rośliny do ogrodu, na balkon i taras - Centrum Ogrodnicze Premium Garden Lublin Kol. Płouszowice

Nasza oferta obejmuje: drzewa i krzewy ozdobne,tuje, byliny, trawy, iglaki, róże, żurawki, hortensje, pnącza, drzewa i krzewy owocowe. Wczesną wiosną nasza oferta wzbogacona jest o rośliny balkonowe: pelargonie, surfinie, wilce, kocanki, lobelie, werbeny, begonie, bratki, aksamitki, i inne. W sprzedaży posiadamy różnego rodzaju podłoża, korę, zrębki dekoracyjne i kamień ogrodowy. U nas znajdziecie Państwo potrzebne do pracy w ogrodzie narzędzia i ubrania robocze.  Szeroki wybór donic, fontann, pergoli może stać się doskonałą inspiracją do korzystnych przemian w Waszym ogrodzie.

Donice, dekoracje domu i ogrodu Centrum Ogrodnicze Premium Garden Lublin Kol. Płouszowice

W naszej firmie zatrudniamy doskonałych fachowców, którzy zawsze z przyjemnością służą pomocą, a ogrodnictwo jest ich ogromną pasją. Jeżeli nie mogą Państwo znaleźć, tego czego potrzebują, my postaramy się to pozyskać specjalnie dla Was.

 

Centrum Ogrodnicze Premium Garden

Płouszowice Kol. 145 B, 21-008 Tomaszowice
782 415 124
info@premiumgarden.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek  od 8.00 do 18.00

Sobota 9.00 - 16.00